Lingoal HD – przeglądarka do nauki angielskiego na iPada

Nowości w świecie mobilnej technologii.
ODPOWIEDZ
iker23
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2012, 14:44

Lingoal HD – przeglądarka do nauki angielskiego na iPada

Post autor: iker23 » 15 sty 2013, 13:10

W Apple App Store pojawiła się Lingoal HD – przeglądarka do nauki angielskiego na iPada. Jest ona rozszerzeniem Lingoal w wersji na Phone’a, która daje możliwość przeglądania stron www na dużym ekranie.

Obrazek
Stworzenie Lingoal w wersji dedykowanej na iPada, było jedną z najczęściej pojawiających się próśb ze strony obecnych użytkowników przeglądarki. Jest ich obecnie na świecie ponad 600 tys., bo właśnie tyle razy aplikacja Lingoal została pobrana z Apple App Store od momentu wprowadzenia jej na rynek 5 miesięcy temu. Z tego powodu szwedzka firma Brainglass, która stworzyła aplikację, zdecydowała się na przygotowanie programu w wersji dostosowanej do formatu iPada.

Główne cechy programu w wersji na iPada to nadal:

- Możliwość przeglądania anglojęzycznych stron w Lingoal i dotknięcia każdego nieznanego nam słówka, żeby natychmiast zobaczyć jego tłumaczenie i posłuchać wymowy. Przeglądarka została wyposażona w słownik liczący ponad 138 tys. haseł w języku angielskim i dodatkowo 16 różnych słowników dwujęzycznych (w tym słownik angielsko-polski);

- Możliwość natychmiastowego zapisania każdego ze sprawdzanych słówek do Modułu Nauki i stworzenia na podstawie tego słówka ćwiczeń umożliwiających jego zapamiętanie.

Zobacz film pokazujący sposób korzystania z Lingoal na iPadzie: http://youtu.be/gG7n779HFRM.

Więcej: http://www.mobilepr.info/pl/lingoal-hd- ... -na-ipada/.

ODPOWIEDZ