[Milestone2] Problem z klawiaturą

Tu możesz pisać o problemach ze swoim smartfonem.
ODPOWIEDZ
rafal92909

[Milestone2] Problem z klawiaturą

Post autor: rafal92909 » 08 lip 2013, 00:46

Witam wszystkich, mam problem z klawiaturą w mojej Motoroli Milestone 2. Gdy wciskam klawisze na kalwiaturze fizycznej np podczas pisanie smsa, czy czegokolwiek innego czasami literki wyświetlają się normalnie, czasami 2 lub 3 razy wyskoczy ta sama (właśnie wciśnięta) literka, czasami wcale literka nie wyskoczy. Początkowo myślałem że to problem na poziomie oprogramowania. Sprawdzałem na 3 różnych softach (Cyan 10, oraz 2 oryginalne jakiś starszy, i nowszy 2.3.4 64.1.22.A953.Retail.en.GB - który mam obecnie). Czy ktoś ma jakiś pomysł, co warto sprobować zrobić na poziomie oprogramowania, aby przywrócić pełną sprawność? Orientuje się ktoś czy to na pewno uszkodzona jest klawiatura czy może jakiś inny element oraz ile by mniej więcej wyniosła wymiana takiego elementu?

Dodam tylko że telefon ma zaledwie 6mc, nie posiada żadnych "normalnych śladów użytkowania", telefon nie latał, nie pływał, a do serwisu nie mogę oddać ponieważ w zestawie nie otrzymałem karty gwarancyjnej, która jak twierdzą jest niezbędna, a paragon nie wystarcza...

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrwaiwam

ODPOWIEDZ