[Recenzja]Nokia E65

W tym dziale użytkownicy zamieszczają własne opinie, testy jak i całe recenzje telefonów i akcesoriów do nich przeznaczonych.

Fon:
E65
Soft:
2.0633.65.01
Sieć:
Plus
Numer GG:
6033659
PostNapisane: 31 gru 2009, 22:41
Witam!
Jako, że poprzednia recenzja była napisana dość niestylistycznie, postanowiłem napisać nową w 100% moją recenzję.

Zaczynamy.
Seria E została stworzona dla biznesu, aczkolwiek nie tylko do tego służy. Po otwarciu pudełka, ukazała mi się zawartość w postaci samej 'sześćdziesiąkipiątki', pełnej instrukcji, szybkiej instrukcji, kabla USB oraz oczywiście ładowarki.
Przed uruchomieniem Nokii, rzuciła mi się w oczy stylistyka. Otóż przedni panel telefonu prezentuje nam srebrny panel na którym są drobne również srebrne kropki. Tył telefonu jest pokryty materiałem skóropodobnym co zwiększa prezecje tego telefonu.

Po uruchomieniu na dużym ekranie o rodzielczości 240 na 320 pikseli pojawia się wysokiej jakości logo Firmy Nokia.
Szybko orientujemy się że mamy do czynienia z systemem operacyjnym Symbian.
Mamy wysokiej jakości grafikę i pierwszy minus tego telefonu, otóz seryjnie nie ma opcji ustawienia tapety na cały ekran.

Czas na najważniejszą rzecz, łączność, w fonie mamy do czynienia z podczerwienią, UTMS (technologia 3G+), oraz oczywiście WLAN (Wi-Fi). Telefon posiada klienta e-mail, oraz opcję wideo rozmów (niestety w telefonie nie ma drugiej kamery), MMS'y (1.2), oraz oczywiście SMS'y.

Bateria, czyli bardzo ważna rzecz w biznesie, do czynienia mamy z akumulatorkiem o pojemności 950 mAh, która daje nam 260 godzin czuwania lub 360 minut rozmowy.

Dodatkowo, mamy tutaj procesor 220 MHz, system operacyjny Symbian 9.1, Zegarek, Stoper, Alarm, Kalkulator, Przelicznik walut, Organizer, Kalendarz, Tryb pracy w samolocie.

Plusy:
+ dobra batera
+ szerokie pasmo łączności
+ funkcja telefonu internetowego

Minusy:

- brak GPS'u
- słaby aparat
- brak radia FM

Specyfikacja telefonu:

Zdjęcia telefonu:

Kopiowanie w całości lub kawałku, tylko za moją zgodą ;)
E65 Silver:
+ brak certyfikatów
+ N-GAGE 2.0
+ Micro SD 1gb
+ brak denerwującego dźwięku przy rozsuwaniu
+ mnóstwo aplikacji i motywów.

Powietrze pachnie jak malinowa mamba...

Powrót do Recenzje telefonów